הי, אני נגה ואני מעצבת פנים.

אני מאמינה שכל בית הוא מיוחד ואין דומה לו, הוא צריך לשקף את מי שגר בו, את ההרגלים, האהבות והאופי של כל אחד מבני הבית. כל בית וכל משפחה הוא סיפור חדש עבורי ואני לומדת להכיר את בני הבית ומתאימה את העיצוב בדיוק למידותיהם. אני מאמינה שהבית נועד לשרת אותנו ושצריך להיות לנו נוח להתנהל בו וכיף לחיות בו ולכן נותנת דגש רב לפונקציונאליות לצד העיצוב המוקפד. גם לרהיטים שאני פוגשת בבתים השונים אותם אני מעצבת יש סיפור משלהם ואני לא ממהרת להיפרד מרהיטים שכאלה ולהחליפם בחדש, לפעמים ריפוד מחדש או רסטורציה (שחזור נאמן למקור)  מפיחים חיים חדשים ברהיט עתיק ויפה. כל זאת במטרה אחת, שהבית שלכם יהיה הכי מתאים עבורכם.

בעצם, העיצוב והאהבה לאסתטיקה מלווה אותי כל חיי. לפני כמה שנים, יום בהיר אחד, ככה באמצע החיים, החלטתי שאני הולכת ללמוד! טוב, אם צריך להודות באמת זה לא היה ככה סתם… במבט לאחור, כל הדברים שעסקתי בהם או למדתי אותם היו חלק מהאהבה הזו, אז החלטתי לעשות את זה "רשמי" וללכת ללמוד עיצוב פנים. עזבתי את המשרה הבטוחה במשרד החינוך (את התואר הראשון בחינוך הבאתי יחד איתי, לא תאמינו כמה הוא ו 7 שנות הנסיון כגננת עוזרים לי, גם בכל הנוגע לעיצוב פנים) ופתחתי עסק עצמאי. היום, אני יודעת לאסוף את כל מה שלמדתי בדרך ולהביא את זה אליכם.

המומחיות שלי היא עיצוב פרקטי לצד סטייל ודיוק מתוך ההבנה שלפני הכל צריך להיות לנו נוח בבית שלנו, תוך מציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת עבור כל משפחה וכל צורך אידיבידואלי.

באתר, תוכלו למצוא את הבלוג שלי שעוסק בעיצוב, השראה ודרך מיוחדת ולא שגרתית להסתכל על העולם בו אנו חיים, לעצור רגע ולהתבונן בדברים באמת. ביחד נגלה מקומות חדשים, שווקים מעניינים, נתנסה בסדנאות שונות, כמובן שגם DIY הוא חלק מהעניין (הראש שלי תמיד עובד שעות נוספות, תמיד יש משהו שונה ומיוחד שאפשר לעשות!) ואפילו אתן לכם הצצה מיוחדת ומורחבת לעבודה שלי!

כמובן שתוכלו להתרשם ממש פה מהפרוייקטים הנבחרים שלי וממגוון מסלולי העיצוב השונים.

דרך העיניים של הלקוחות שלי

את נגה הכרתי במקרה, כאשר התחלנו לדבר ולהכיר אחת את השנייה הבנתי שיש לי בחורה שנמצאת באותה זווית ראייה כמוני ושיכולה לתת לי הדרכה והכוונה למה שבסופו של דבר רציתי וזה שיפוץ הסלון והמטבח. שני חללים שהם המרכזיים בבית חשוב היה שיישאר החום והחמימות שכשנכנסים הביתה, ישר מרגישים איזה כיף שהגענו.  אמשיך להמליץ ולפני כל פרויקט שאחליט לשנות בבית אדע למי לפנות.

זמירית

הגעת אלינו כי רצינו שינוי בבית אבל בעיקר כדי לעזור לנו להביא את עצמנו לידי ביטוי, בלי לריב. הצלחת להקשיב לרצונות של שנינו תוך שילוב סגנונות שונים וסבלנות, הרבה סבלנות. ליווית אותנו בבחירה של הפריטים הנכונים, הצבעים, ספקים ותמיד היית זמינה לי לכל שאלהשצצה בדרך. תודה על עיצוב מחדש לסלון שלנו, כיף לחזור הביתה

הילה

כבר בפגישה הראשונית שלנו הבנתי שאוכל לסמוך עלייך במסע המפרך.  את הובלת אותי בתהליך צעד אחר צעד בסבלנות וברוגע, תכננת לנו מטבח פונקציונלי, נפגשת עם בעלי המקצוע ובדקת שהכל נעשה עפ"י התוכניות ועזרת לי להגיע להחלטות הנכונות עבורי. ידעת לתמרן בין הטעם שלך לטעם שלי ולכבד. ומה שחשוב גם דאגת שנעמוד בתקציב!!!  סוף סוף אני נכנסת הביתה ומרגישה בבית. היה לי תענוג לעבוד איתך 
 
צהלה