הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

הקליניקה באלפי מנשה

מה קליניקה חדשה? אמרתי לה, רק לא מזמן סיימנו לעצב את הנוכחית… לאן את עוברת?!?!

רוית היא מטאור, עפה גבוה! קצת אחרי שסיימנו לעצב לה את הקליניקה, היה לה צפוף והיא הייתה צריכה מקום גדול יותר. האתגר היה לעצב את הקליניקה החדשה בדיוק עם אותם רהיטים שתוכננו לפי מידותיה המדוייקות והקטנות יש לומר, של הקליניקה הישנה ולהתאים את הכל לעיצוב החדש ולחלל הגדול יותר.

לפני
לפני
לפני

אחרי שהבנתי מה הצרכים החדשים של הקליניקה, של רוית וכמובן של הלקוחות שיגיעו לקליניקה, יצאנו לדרך! רוית ביקשה, מעבר לפרקטיקה שהיא במקום הראשון, שהעיצוב ייתן תחושה בייתית ומזמינה ועם זאת מרשימה, בעלת אופי, אלגנטית וקלאסית, קצת כמו רוית בעצמה.

אחרי
אחרי
אחרי
אחרי

פרט לכל אלה, התאמנו את הקליניקה לצבעי הלוגו של רוית ולמה שמשדר המותג כדי שגם כאשר יגיעו לקוחות לקליניקה, ירגישו את ההרמוניה וההמשכיות בכל מה שרוית עושה ומייצג אותה.

אחרי

מעבר לכל מה שמכילה קליניקה רגילה, רוית ביקשה להקדיש חדר אחד שישמש כסטודיו עבור הסרטונים שהיא מצלמת, הלקוחות שהיא מאפרת ומקום לשבת בו, ליצור, לחלום ולהגשים! כמובן שבחלל שכזה היה צורך לשים דגש על תאורה מתאימה וחזקה, מרחב וקיר ייעודי ואחיד לצילום.

אחרי
אחרי
אחרי

לא בכל יום אני מעצבת קליניקה, לרוב אני עוסקת בחללים פרטיים, הקליניקה של רוית שילבה את שני הדברים באופן מושלם ונהנתי כל כך! בקרוב הפוסט DIY של לוח ההפקות שהכנתי במיוחד עבור הקליניקה של רוית.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

כתיבת תגובה