הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

מטבח מושלם

אתם מכירים את הרגע הזה שאתם מבינים שצריך שיפוץ?
גם אם אתם יודעים שזה לא יקרה עכשיו, אתם כבר רואים אותו באופק והכל מחכה לשיפוץ! הסלון החדש, הכיריים, המדיח…. ובעצם, כל מה שכבר איך להגיד, במצב משומש מידי….. זאת ההרגשה שהייתה כשהגעתי לבית בכפר סבא, הקומה התחתונה, החלל הציבורי של הבית היה עייף מלחכות לשיפוץ, אפשר היה להרגיש את זה בכל פינה.
וזה בסדר ואפילו כדאי, לפעמים צריך לדעת להמתין בסבלנות, כדי שנוכל לעשות הכל כמו שצריך, עד הסוף, בלי פשרות, בלי אילוצים וקיצוצים תקציביים על משהו שחולמים עליו כל כך הרבה זמן (כן, אני יודעת, תמיד יש תקרה לתקציב, ולא תמיד צריך תקציב גדול בשביל שינוי עצום, אבל כשמרימים בלטות, שוברים קירות, עושים צנרת חדשה, כדאי שזה יהיה לא פחות ממושלם!)

עוד בתחילת התכנון, היה ברור לכולם שאת הקיר ההיקפי של המטבח צריך להוריד, הוא חסם את הבית וגרם לו להראות קטן יותר (פעם היו בונים את המטבחים כמו חדר סגור בקירות והוא היה "נחלתה" של האישה, היום המטבח הוא מרכז הבית, הלב הפועם, איפה שקורים כל הדברים המעניינים באמת והוא פתוח לכולם, לגדולות, לגדולים, לקטנות ולקטנים, לכולם!) אתגר נוסף היה שרותי האורחים, המעבר אליהם היה צר וצפוף ומלא במעילים שנחו להם על המתלה, הכיור היה מחוץ לשירותים וזה היה כל כך נוח עבור הלקוחות שהם ביקשו להשאיר אותו בחוץ…. אחרי שנפתרו כל האתגרים בתוכנית עברנו להתמודד עם האתגרים שחיכו בשטח, אחרי הכל שום שיפוץ לא שלם בלי קצת אקשן! צינורות שעברו בדיוק איפה שפתחנו פתח חדש, ענייני חשמל, ריצוף ופרקט בקו 0 וכל מיני חיות אחרות…

אחרי שבועיים של שיפוצים אינטנסיביים, הגיע הרגע המיוחל והשיפוץ הסתיים!
מה אתם אומרים? קצת פחות עייף?

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם