הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

מההתחלה

זה מרגיש כל כך נכון שזה יהיה הפוסט הראשון ב"בירבורים על עיצוב", כי אם אני כבר מקשקשת פה, לפחות שתדעו על מה.
עיצוב פנים זה מקצוע שלא תמיד ברור לכולם במה הוא עוסק ומה ההבדל בינו לבין אדריכלות ובינו לבין הום סטיילינג (הלבשת הבית).
נתחיל בקטן, בהום סטיילינג נתרכז בבחירת צבעים, חומרים, רהיטים, וילונות, שטיחים, כריות וכמובן, האקססוריז (פריטים משלימים).
ההום סטיילינג שאנו בוחרים לבית שלנו הוא זה שאחראי על התחושה שאנו מקבלים כשאנחנו נכנסים הביתה וצריך לשקף את האנשים שגרים בבית, את אופיים, בחירותיהם ואהבותיהם הספציפיות שהרי אין אף אחד כמוכם בדיוק…
כמובן שהום סטיילינג הוא חלק מעיצוב הפנים אך לא המהות שלו, כמו שלפעמים נוטים לחשוב.
מהות עיצוב פנים הוא תכנון נכון והקשר בין כל מערכות הבית במסגרת קירות המעטפת אותן מעצב פנים לא יכול לשנות ועוסק בכל מה שקשור לפנים הבית, קירות, רצפה, תקרה, חשמל, אינסטלציה, תאורה, מיזוג, פרטי נגרות וכל המערכות המתקדמות שאתם רק יכולים לדמיין.
מה זה אומר תכנון נכון? היכולת להתאים את המבנה הפנימי של הבית לאנשים שגרים בו, שיהיה נוח ופרקטי עבורם, שניצול השטח יהיה אופטימלי, שנוכל להפיק את המקסימום מהבית בו אנחנו גרים ושיהיה "מותאם למידותינו" האישיות.

אם מעצב פנים, יכול לעשות את כל זה, אז מה ההבדל בינו לבין אדריכל? או! טוב ששאלתם!
אדריכל יכול לעשות שינויים במעטפת של הבית, יכול להגיש אישורים לעירייה בנוגע לשינויים אותם נרצה לעשות וכמובן יכול לתכנן בניית בית מההתחלה. פעמים רבות אדריכלים ומעצבי פנים עובדים בשיתוף פעולה, האדריכל מתכנן את המעטפת והחלוקה הפנימית ומעצב הפנים מתכנן את החשמל, האינסטלציה וכו', יוצא לקניות ולפגישות עם ספקים (דלתות, חלונות, ריצוף וכלים סנטריים, מטבח) ודואג גם להום סטיילינג כדי שהכל יתחבר יחד ויהיה מושלם!
אם עדיין נשארתם עם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלי ממש כאן.
נגה

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

כתיבת תגובה