הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

סיפורה של כורסה

בוקר אחד אבא שלי התקשר, זה לא דבר של מה בכך שהוא מתקשר…  "מצאתי שתי כורסאות מעץ ברחוב, להביא לך? תבואי לאסוף אותן?" (כולם כבר יודעים שאני אוהבת מציאות מהרחוב, אפילו אבא שלי…), "בטח" עניתי וחשבתי לעצמי, מה כבר יכול להיות? כשרועי הביא את הכורסאות הביתה הייתי בשוק, לא ציפיתי לשתי יפות שכאלה! הסתכלתי עליהן מקרוב והבנתי שמצפה לי המון עבודה….  מישהו השאיר אותן בחוץ, אפשר היה לראות את הסימנים שהשאירו הגשם והשמש, העץ היה סדוק מאוד ומחוספס וכל כך לא נעים למגע…. למרות שידעתי איזה אוצר מחכה לי לקח לי זמן להתפנות אליהן ולשפץ אותן, הן חיכו לי במרפסת כמה חודשים ארוכים וטובים. כשסוף סוף הגיע הרגע והיום המיוחל של השיפוץ לקחתי אותן ויצאתי לעבוד בחוץ, הן היו רעועות ולא יציבות ונדרש חיזוק רציני עם ברגים, אחרי החיזוק היה צריך למלא את כל הרווחים והסדקים שנפערו בעץ מנזקי מזג האוויר. קפצתי לנגרייה וביקשתי נסורת דקה דקה, ערבבתי עם דבק נגרים והתחלתי למלא את החריצים, אחרי שעיסת המילוי התייבשה בדקתי אם צריך למלא עוד והתחלתי במלאכת השיוף.

בגלל שהעץ היה מחוספס מאוד לא היה מקום לפשרות והיה צורך בשיוף רציני! הוצאתי את המשייפת החשמלית שלי וקדימה, לעבודה! שייפתי תחילה בנייר גס ולאחר מכן בנייר שיוף דק ועדין יותר, אחרי שמלאכת השיוף הארוכה והקצת מייאשת הסתיימה (לא פשוט לשייף את גב הכורסה, גם צר, גם מעוגל וגם צמוד) ניגבתי הכל ועם מעט מאוד לכה מגוונת על הספוג צבעתי 2 שכבות דקיקות.

כשהלכה התייבשה לחלוטין לקחתי אותן הביתה בשמחה! היו לי כורסאות נהדרות אבל בלי ריפוד…. מדדתי היטב והלכתי לבחור להן כריות גב ומושב וכמובן בדים לכריות. בחרתי למושב של הכורסאות ספוג לא קשה (מבחינתי כמה שיותר רך ומפנק ככה יותר טוב) בגובה 10 ס"מ, ולגב (אל תשכחו להוריד מהמידות הכוללות של גב הכורסה את גובה ספוג המושב שבחרתם, אני כאמור הורדתי 10 ס"מ) בחרתי כרית רכה ומפנקת שכל כך נוח להישען עליה… ציינתי היכן אני רוצה את הרוכסנים (בחלק האחורי של המושב ובחלק התחתון של כרית הגב) כדי שלא יראו אותם וביקשתי שיוסיפו רצועות דקות בצדי כריות המושב כדי שאוכל לקשור והכרית לא תחליק קדימה בכל פעם שמישהו מתיישב, זה כל כך לא נוח ומציק כשזה מחליק קדימה…. ואז, הגיעה ההתלבטות הגדולה! איזה בדים לבחור??? הסתכלתי, חשבתי, בחרתי, התחרטתי, שוב חשבתי, שוב הסתכלתי, עד שבסוף מצאתי את הבדים שיתאימו בדיוק! אחרי שבועיים מלאי ציפייה הם הגיעו! ספוגים חדשים עטופים במדויק בבדים שבחרתי לאחר מלא התלבטויות… רצתי כמו ילדה קטנה להביא אותם מהחנות ולסדר אותן במקומן. עמדתי מהצד, כל כך מרוצה! בהחלט היה שווה את ההשקעה!!!

עכשיו תורכם! יש משהו שאתם רוצים לשפץ? מצאתם משהו ואתם לא בטוחים?שיפצתם משהו ואתם רוצים להשוויץ?
יאללה, תכתבו לי בתגובות! נגה

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

לפוסט הזה יש תגובה אחת

כתיבת תגובה