הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

הרשמה לתפוצה

לייק קטן ואתם מעודכנים

אפור זה לא צבע

רגע מה? מה זאת אומרת זה לא צבע? אפור זה צבע בוודאות!
אתם צודקים ועם זאת זה לא ממש נחשב לצבע בעיניי, אני אסביר, זה לא שאני נגד אפור, להפך, אפור זה השמנת החדש! אפור, לבן, שחור ועץ זה נפלא, אבל זה רק הרקע, הבסיס, כשאני אומרת צבע אני מתכוונת לגוונים נוספים על כל אלה.

בלי פחד

כל כך הרבה אנשים מפחדים לבחור ספה בעלת צבע דומיננטי, קיר עם נוכחות, שטיח צבעוני שעושה וואוו!
עם הזמן גיליתי שלאנשים יש נטייה לבחור בפריטים בצבעים נטרליים מתוך חשש שימאס להם או שלא יאהבו את התוצאה, "זה יפה, אבל אצל אחרים", מכירים את זה?
ואני אומרת, תעזו, תתפרעו, תבחרו מיוחד ושונה, כזה שמשקף אתכם. תשחקו עם צבעים שונים ועם טקסטורות תקנו ספה כחולה, ירוקה, ורודה או כל צבע שעולה על דעתכם ומשמח אתכם.

שילוב צבע בעדינות

ואם ממש חשקה נפשכם בספה אפורה בכל זאת, תמיד אפשר להכניס את הצבע בכל כך הרבה מקומות אחרים, שטיח צבעוני ומשמח, בכורסה עם הדפס מיוחד, בקיר עם טפט או צבע דומיננטי שישדרג את כל החלל.

אופי וייחוד

אם אתם שואלים את עצמכם למה כל כך חשוב הצבע ומה רע באפור, לבן ושחור? התשובה פשוטה.
הצבע מוסיף אופי וייחוד, יש בו אמירה, בעולם שבו כל הבתים כל כך דומים והכל נראה כמו עוד מאותו הדבר.
כשאני מעצבת עבור הלקוחות שלי, אנחנו בוחרים יחד פלטת צבעים מסויימת, תמיד נשאף שפלטת הצבעים תכלול יותר מצבע אחד. אחרי שבחרנו יחד אילו צבעים יהיו בפלטה של הבית, אני בוחרת גוונים שונים של אותו הצבע, לדוגמה ירוק, אם בחרנו בצבע הירוק הרי שיש לו כל כך הרבה גוונים, ירוק בקבוק, ירוק דשא, ירוק מנטה… נראה לי שהבנתם את הרעיון, אני משתמשת בכמה גוונים (כן, גם כשיש 3 צבעים שונים, עדיין נשחק עם כל מני גוונים של אותו הצבע) ומשלבת אותם במקומות ופריטים שונים ובטקסטורות שונות.

עכשיו תורכם, צאו המקופסה ובואו נבין יחד אילו צבעים מדברים אליכם ואיך הבית שלכם יכול להיות מיוחד ושונה בדיוק כמוכם!

ספרו לי איך אתם משלבים צבע, איפה הייתם רוצים לשלב ואינכם מעיזים עדיין או איך תוספת צבע עשתה מהפך אצלכם בבית.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רוית

    פוסט נפלא 🙂

כתיבת תגובה