הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

סוויטת הורים מפנקת

מי מאיתנו לא חולם על מקלחת מפנקת? גדולה, מרשימה, כזו שרק מחכים להיכנס אליה ולא רוצים לצאת! מקלחת זוגית שמרגישה כמו בבית מלון או ספא, הכל נראה אחרת שמתחילים ומסיימים ככה את היום. זה היה החלום של אורלי ועידו, הם ויתרו על חדר ארונות, במקומו נרכש ארון שמוקם בתוך החדר. ביטול חדר הארונות אפשר לי לתכנן להם מקלחת גדולה ומפנקת בדיוק כמו שהם דמיינו, בתעוזה רבה הם בחרו קיר פישבון בצבע כחול כהה שמקפיץ את כל המקלחת ומוסיף ייחודיות ושיק!

ככלל, כאשר אנחנו רוצים לקחת החלטה איך תראה ההנחה של האריחים עומדות בפנינו 2 אופציות, הראשונה, טשטוש החיבורים בין האריחים ובחירה בצבע רובה זהה ככל הניתן לאריח. השנייה, הדגשת החיבורים על ידי בחירה בצבע רובה בעל קונטרסט לצבע האריח (כמו למשל בפריסת פישבון כמו כאן או בפריסת חומה/בריקים). הפריסה של האריחים בתוכנית חזיתית הייתה חשובה מאין כמוה, מלבד קיר הפישבון המרשים, בחרנו באריחים גדולים כדי שיהיו מינימום חיבורים ורובה, דבר שתורם למראה של משטח אחיד כמה שיותר, מתוך כך בחרנו ברובה בצבע הכי קרוב לאריח האפור שחיפה את הקיר, בדיוק להפך מקיר הפישבון הכחול בו רצינו להדגיש בכוונה את המרווחים בין האריחים.

זה אמנם לא היה בתכנון מההתחלה, אבל כשמתכננים כזה מהפך בחדר הרחצה, זה מתבקש לתת קצת יחס גם חדר השינה עצמו. חדר השינה שלהם קיבל טאצ' של צבע ושדרוג בעקבות המקלחת ויש להם עכשיו סוויטה ממש כמו בבית מלון. בשונה מהמקלחת, כאן, לא שברנו שום דבר פרט לחשמל ותאורה שסידרנו מחדש בצידי המיטה. המיטה הייתה ללא ראש מיטה, כדי לתת לה מראה מרשים בכל זאת, השתמשתי בצבע כדי להגדיר את מיקום ראש המיטה ולתת לחדר מראה מעניין, חי ומיוחד. בנוסף לצבע על הקיר, הלבשנו את החדר כולו בטקסטיל, אקססוריז ושידות חדשות.

אם אתם חולמים על מהפך גם בחדר השינה שלכם, אם גם אתם רוצים להקדיש תשומת לב לעצמכם ולהרגיש בכל פעם כאילו נכנסתם לבית מלון או ספא שמעוצב בדיוק עבורכם, אשמח ללוות ולכוון אתכם בתהליך הזה.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

כתיבת תגובה