הי, איזה כיף שבאתם!
קוראים לי נגה ואני מעצבת פנים.
תנו לי יד ובואו יחד איתי לקחת חלק בתהליך הקסום של עיצוב הבית. יחד נבין מה חשוב ומה כדאי ואיך הבית שלכם יכול להיות נוח ומעוצב הרבה יותר וכמובן ייחודי לכם. המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים.

וזה רק על קצה המזלג, רוצים לקרוא עלי עוד?

רוצה להתעדכן בכל מה שחדש אצלי לפני כולם?

לייק קטן ואתם מעודכנים

דירת קבלן מעוצבת

טל, יוגב והתאומים עברו מדירה צפופה וקטנה לדירת קבלן מרווחת במיוחד, הם ביקשו שנתכנן מקומות איחסון מספקים, מקום משחק עבור הילדים גם בחלל הציבורי, שנשדרג את המטבח ומעל הכל, שיהיה להם נעים להגיע הביתה, שירגישו שזה שלהם, שהבית ישקף את מה שהם אוהבים ומתחברים אליו. כשנפגשנו הדירה כבר הייתה כמעט מוכנה, ממש רגע לפני קבלת המפתח, השינויים שעשינו בקירות, חשמל ותאורה לא היו גדולים. תכנון מיקום הרהיטים, גודלם, הסגנון והחומר ממנו עשויים הרהיטים יחד עם הלבשת הבית היו העיקר.

כדי ליצור לילדים פינת משחק שיוכל להיות קשר עין בינם לבין ההורים גם מהמטבח וגם מהסלון החלפנו את מיקום פינת האוכל, העברנו אותה לחלל לא מנוצל שהיה בין הכניסה לסלון ובמקום פינת האוכל תכננתי פינה נעימה בעלת אחסון פונקציונלי, על פניו, לא ניתן לנחש שיש בתוך הארונות משחקי ילדים שאפשר להוציא בקלות ולהחזיר מהר פנימה.

במטבח החלפנו חזיתות ובמקום חלק מהדלתות הותקנו מגירות, הורדנו קיר קטן שהפריד בין המטבח ופינת המשחק, הורדת הקיר הייתה משמעותית, קשר העין בין המטבח לשאר הבית טוב יותר כך, התחושה לאחר הורדת הקיר היא של חלל גדול יותר ובזכות הורדת הקיר, התאפשר להוסיף אי עם ישיבה כחלק מהמטבח.

בחדר ההורים נבחר טאצ' של צבע עז ומיוחד, תכננתי ארונות בהתאמה אישית לפי צרכי ההורים ובמקלחת הורים הוחלף הכיור שנתן הקבלן בארון שהצבע שלו מקפיץ את כל המקלחת.

התאומים ישנים יחד בחדר, תכננתי להם חדר שיהיה נעים, מרגיע ושלו כיאה לחדר שישנים בו. גם כאן לא חסכנו בצבע שתמיד משדרג משמעותית כל חלל, ההשקעה הכספית תמיד נמוכה ואפשר להחליף בקלות רבה כשרוצים שינוי. הוספנו מדבקות קיר שפיזרנו באופן רנדומלי כדי לייצר מראה של טפט בלי להדביק טפט באמת.

אם תרצו שאגיע גם אליכם, רק תרימו טלפון, אני אדאג לכל השאר 🙂

צילום: עידן גור

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אתכם

כתיבת תגובה